Říj 28 2009

O nás

FutureMillennium @ 14:42

Tvoje mama není tvoje mama, to si ujasněme hned na začátek.

Tvoje mama.cz vznikla jako odnož Bubeného blogu, který pro svou mega absurditu získal během 4 let existence snad dva, možná dva a půl čtenáře.

Mezi přispěvatele patří:

 • FutureMillennium, také známý jako Zdenek
 • HeWeR, také známý jako Standa
 • Victorius, také známý jako Viktor
 • Claimoar, také známý jako Vašek
 • Grinch, také známý jako Tomáš
 • Jirka, také známý jako Jirka
 • SaNcHeZ, také známý jako Lukáš

A nyní krátké představení, které si každý sám o sobě napsal Standa, protože ho sralo, že tu byl sám:

FutureMillennium alias Zdenek

Without Him there is nothing.

Zdenek když se osprchuje. Hustý, co?

Zdenek když se osprchuje. Hustý, co?

Narodil se v Gromálsku. Matka je neznámá, otec je známý, ale nemluví se o něm. První slovo, které ve svých 6 dnech řekl bylo: „Dyputaf“. Dyputaf = blbec. Teoretizuje se, že to bylo mířeno na jeho otce, který se potom namíchl a dal si den pauzu. (Dyputaf byla také přezdívka Viktora v jedné hře ~ pozn. HeWeR).

Zdenků je dvanáct, protože… hmm… protože prostě. Vzniklo to někdy někde. Je to jasné a zároveň není. Je to prostě taková ta klasická věc, která existuje, která je všeobecně známá, všichni jí věří a nikoho nenapadne se zeptat: „Proč?“. A pak, když se nějákej debil zeptá, tak to dopadá špatně. Hodně špatně.

Zdenek je tvor společenský. Počet jeho penisů není přesně znám, ale odhadujeme, že to bude opět číslo 12. Sám sebe nazývá „věčným studentem“ (vlastně… popravdě… v životě to neřekl, ale mně se líbí to slovní spojení „sám sebe“, tak to je šumák). Díky tomu, že je ho takto vysoký počet, je obtížné ho klasifikovat. Nemá žádné úchylky, nemá žádnou sexuální orientaci, není žádnej charakterní typ člověka, nemá žádnou bývalou ani současnou práci. A nebo je taky má všechny, jak se to vezme. Odpozorovaný oblíbený oběd je tzv. „skunk“. Zároveň je to důvod, proč vedle něj ve Westernu nechce nikdo sedět. Nepije pivo, pije kofolu a vodku. A vodku jen jednou za rok. A když nevypije celou flašku, tak to s ním nic nedělá. Hulení s ním taky nic nedělá.

Jedinné, co se Zdenkem pohne je nově koupená kytara nebo nějaký exotický nástroj (na který většinou umí hrát asi stejně jak Standa na kytaru).

Občas nás poctí něčím z gromálské kultury či nás ohromí svou výbornou znalostí džoukologie a džoukistiky (zlí jazykové se však nechali slyšet, že to není žádný obdivuhodný výkon vzhledem k tomu, že si celou džoukologii vymýšlí). Na tvojí mamě, potažmo Bubeném, se snaží dodržovat debilní (ಠ_ಠ ~pozn. FM) pravidla a jednou řekl, že Karel Šolc není underground.

HeWeR alias Standa

Standův stín na silnici. Drsný, co?

Standův stín na silnici. Drsný, co?

Vyrůstal v rodině úspěšného podnikatele. Otec je majitel a ředitel potravinového řetězce Hruška. Mládí strávil v městě Bruntál, jehož příjemná drbací a „všichni se znají“ atmosféra ovlivnila jeho budoucí tvorbu.

Charakterně můžeme HeWeRa specifikovat hláškou: „socka… LOL!“, mezi relativně neškodné úchylky patří sledování Lostů a poslouchání t.A.t.U. Mezi škodlivé úchylky patří uspokojení z vlastního neúspěchu.

Dříve se specializoval na HTML, CSS, SEO a balení holek po ICQ. Poté zjistil, že kodéři jsou špatně placení a že sex je lepší v reále. Od té doby se snaží dělat konzultanta pro internetový marketing a holky balí zásadně… mnó… kde se dá. Z pozice „CTRL+C & CTRL+V operátor“ je z něj časem „independent freelance hand-job professional“.

Mezi koníčky patří hra na rozladěnou kytaru před Jirkovým pokojem, ťukání v 5 ráno na Jirkovi dveře, sockování cigaret od Jirky, smání se tomu, když Jirka chčije a machrování s tím, že umí vařit lépe jak Jirka.

Články píše ryze spamovací, poentu postrádající. Vždy chce mít vše napsané rychle, texty po sobě nečte. Vyznačuje se určitým liberálním přístupem, co se džouků a kategorizace vtipů týče.

Není to dávno, co se vsadil společně s Jirkou o to, kdo bude výš v Google při zadání slova pomradi rojkocyr. Jn, zdá se to jako blbost, ale kua, 5 Kč!

Victorius alias Viktor

Na Viktorovi není nic zajímavého až na fakt, že je žid. A že jsou tři. Tři Viktoři.

===

Dále bych chtěl někoho z Přispěvatelů požádat, aby dopsal něco O nás, protože mě se nechce.

5 komentářů k “O nás”

 1. Karel Šolc:

  hej vysvětlí my někdo co znamená to „Karel Šolc likes this!“ ???

 2. HeWeR:

  To znamená: „Karlu Šolcovi se to líbí!“

  Viz. Google Translator případně slovnik.cz :P ;)

 3. Okurkááááááá.ch:

  Tak o Standovi mohu říci jedno. Dámy, je to pěkný divoch. Máme spolu takový , ech!, zvláštní vztah. Jak ho jen popssat, och! zkusím to vyjádřit jednou větou. ÁÁÁÁÁÁCH, jóó!

 4. DiNo:

  piss on pyjj, všichni jste fakt ukrutnohustomazojetý…. ne woe pohoda ne ?

 5. Petr:

  Kolik stojí tendle web?

Zanechat komentář