Led 26 2011

Upřímně song

Category: Hudba tvojí mamy a přátel,Mámina hudbaHeWeR @ 16:03

V životě každého začínajícího amatérského poloprofesionálního skladatele příjde chvíle, kdy se zeptá sám sebe: „Sakra, měl bych nazpívat písničku o sobě…“ Jenomže, vzhledem k tomu, že na tvojí mamě je každý druhý článek o mně, po dlouhém přemýšlení jsem došel k závěru, že i další písnička bude o mně. Žádám ostatní autory tvojí mamy, aby to nebrali osobně.

Jako autor textu, hudby, režie, propagace a jako majitel natáčecího studia (čti: zabudovaný mikrofon v notebooku) jsem se také zapřisáhl (čti: kecy prdy, jen se mi to slovo líbí, tak ho prostě použiju), že v textu této písně nebude ani Viktor ani traktor a už vůbec ne Karel Šolc (čti: Karel Šolc likes this).

Přemýšlím, co bych mohl dodat závěrem… snad jen… Vašek má malé péro. Sice to s touto písničkou nijak nesouvisí, ale připadá mi, že právě teď je ta pravá chvíle to sdělit světu. Takže pěkný poslech.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

PS: Každý správný skaut je fanouškem Tvojí mamy na FaceBooku. Tos ani netušil, jak je Tvoje mama slavná, co?

Zanechat komentář