Čvc 22 2010

Kokot

Category: Stupidity,Zeměpis tvojí mamyVictorius @ 00:58

Milá mamo, páč na tebe děcka serou, řekl jsem si, že možná nepohrdneš dalším smutným geografickým článkem z neoblíbené rubriky Zeměpis tvojí mamy. Jako seriozní médium si ceníme vyváženosti. Proto se dnes po úspěšném článku Kunda budeme věnovat kokotům.

Kokot je vesnice jihovýchodně od Chrástu v okrese Rokycany, poblíž které se nachází turisticky oblíbený kopec Kokotsko. Kokot je také označení pro slovenskou vesnici v okrese Štúrovo. První zmínky o Kokotu pochází z roku 1075. Výraz Kokot se však používal pro celou štúrskou oblast (dnes se jím nesprávně označují všechni Slováci) . Obě tyto vesnice mají krom názvu společné jedno: po zpustošení během nájezdů je už nikdo nechtěl znovu osídlit. Kdo se jim diví? Já ne. Každopádně Husité a Turci měli docela dobrej joke-rank.

Kokot je také vysoká obranná věž hradu Choustník na Táborsku. Zajímavostí této věže je, že se zřítila, takže na Kokot si už nevylezete.

sport264

A kdo se to na nás tak hezký tlemí na obrázku?

Nikdo jiný než slavný slovinský fotbalista Aleš Kokot, mimochodem je to obránce, nikoli útočník, jak bychom čekali. Mezi známé kokoty patří dále polský urolog Franciszek Kokot a německý sprinter Manfred Kokot, držitel světového halového rekordu na 50 m. Kokot dosáhl cíle za neuvěřitelných 5,6 vteřiny.

Příště budeme v naší oblíbené rubrice mluvit o hovnu.

.

Štítky:

PS: Každý správný skaut je fanouškem Tvojí mamy na FaceBooku. Tos ani netušil, jak je Tvoje mama slavná, co?

6 komentářů k “Kokot”

 1. HeWeR:

  Komentátor zápasu: „A dneska jsme prohráli, protože Kokot pustil dva góly.“

  Spolukomentátor: „Přesně tak, Kokot dneska nebyl ve své kůži…“

 2. Victorius:

  A z lepších Kokotových dnů:
  Tak to vypadá nadějně! Koler se řítí k bráně. Nahrává Barošovi. Baroš! Ale ne, do cesty se mu dostává Kokot! Kokot Baroše obehrává a přebírá míč (anglicky ball) Nemá komu nahrát, ale má volnou cestu k bráně. Kokot běží a střílí. Gooool. Tak to byla neuvěřitelná akce. Kokot dal gol. Ale bohužel je to offside. To znemaná, že kvůli Kokotovi bude rohový kop.

 3. Blanch:

  Jak by řekl Karol Polák: „keby sme aj my mali takýchto Kokotov…“ :D

 4. lollipop tv:

  Hovno kokotov že sa nehambýte

 5. lollipop tv:

  Sorry je to mäkké i

Zanechat komentář