Čvc 27 2010

Jak honit a kouřit – návod pro holky

Category: Stupidity,Vážně a seriózně -.-HeWeR @ 21:54

Ahoj, kluku, nyní si zavři oči, zacpi uši, sedni si do kouta a přemýšlej nad tím, proč jedinná grafika na tvojimamě jsou uschlé kytičky, protože… TENTO článek je pro holky (a je taky roztomile nechutný :-ú).

Nejdřív si se mnou zopakujte některá základní slovíčka:

penis = pohlavní orgán muže
kundička = vagína
dlaň = místo mezi zápěstím a prstama (pauza pro to, abyste se podívali na svou dlaď… mazec, co?)
žalud = jestli přirovnáme kořen ke kornoutu, tak žalud je kopeček borůvkové zmrzliny ube-ice-cream
kluk = Viktor
varle = Viktor
Viktor = Viktor
žena = např. Radka za mlada

* pauza pro hlasitý smích *

zkušený muž = 1. Standa; 2. HeWeR
kouřit = užitečné a praktické využití jednoho ze vstupních portů ženy (pozn. někdy je nutné nainstalovat správné ovladače, protože né vždy se podaří plug-and-play)
klitoris = čudlík, který při každém stisku zvýší vzrušení ženy (toto je pouze schématický popis)
sex = nastane v okamžiku, kdy se muž a žena vzdálí na mínus 28 centimetrů (definice převzána z Hulánopedie)

A nyní k samotnému článku:

Většina holek v sexu dělají stejné (nebo podobné chyby). Je to takovej evergreen – určité vzorce holčičího chování, které jsem vypozoroval. Najdou se holky, které umí třeba výborně kouřit – to si pak chlap řekne: „Dobře ona“. Ale záhy holka udělá nějákou klasickou „holkovatinu“ a to si pak chlap řekne: „Co na to říct…“. A co na to holce říct? Nic. Kouřila fakt dobře, nechcete to kazit, nechcete ji opravovat a vůbec… vždyť o nic nejde. A sex jde dál a život jde dál a dívčina se nikdy nedozví, že toto není to pravé ořechové. A proto je tady tento článek: chci popsat nejčastější chyby, které holky v sexu dělají.

1. Chyba: Kluk není holka.

Víme, že vy holky milujete hlazení. Víme, že když večer ležíte před spaním v posteli, tak zatímco jednu ruku zaměstnáváte na pozici „seniorní vedoucí hlavního dráždění“, druhá ruka má funkci „pomocného masážního technika“. Ano, hladíte se všude po celém těle. To je krásné.

Jenomže víte, co dělá chlap, když si honí? Jednou rukou si honí a druhou má na klávesách ALT+TAB (tedy v případě, že si honí na Windows platformě. Pokud hodíte nad Applem, používáte pravděpodobně jiné klávesy). Ne, nás hlazení nebere. Vlastně to ani není fyziologicky možné. Naše kůže je stokrát méně citlivá a drobné doteky a pohyby necítíme. Nehlaďte nás jemnými, pomalými a něžnými dotyky, nudí nás to. Někdy to může dokonce lechtat a to není moc dobrá cesta k úspěšnému vzrušení. Takže naopak: pořádně nás chytněte, kousněte, škrábněte, hlaďte nás celou dlaní (!), mačkejte – buďte méně jemné. Nebojte se penisu, držte ho pevně – on se vám nevypaří pod rukama. Při kouření nepusinkujte, nelíbejte. My to pak necítíme tak, jak bychom chtěli.

Muži v tomtu fungují trošku naopak. Zatímco žena je nadržená tím víc, čím míň a intenzivně jí dráždíme, kluk je nadržený čím víc je drážděný. Je možné přivést ženu k orgasmu pouhým hlazením aniž bych se dotkl kundičky. Jestliže však chlapovi nesáhnete pořádně na penis, nebude vzrušený vůbec. Takže čím víc dráždění, típ líp. A co je úplně nejlepší? Polo-kouření smíchané s velmi příjemnými pohyby rukou a masáš koulí rukou druhou. Za to vás budeme milovat.

2. Chyba: Penis se neumí sám lubrikovat

Bohužel. Jako… umí, trošku, ale rozhodně nedosahujeme takových kvalit jako vy. Co z toho vyplývá: penis se musí lubrikovat uměle. A tím nemyslím lubrikační gely – vždyť při sexu je k dispozici tolik přírodních tekutin. Holky, pokud nám chcete honit (což je od vás krásné a my to máme strašně rádi), musíte do hrátek zapojit minimálně svá ústa.

3. Chyba: penis není stejně citlivý po celé své délce

Nejprve trošičku z anatomie. Penis se skládá z nějákého kořenu, topořivých tělísek, předkožky (většinou) a žaludu (ahoj, Láďo). Žalud je skryt v předkožce (většinou).

A nyní: nejcitlivější je žalud. Je to takový náš klitoris. A divily byste se, jak moc je mu podobný. Pokud se „něco“ dělá špatně, bolí nás to (njn, au). Pokud není dostatečně lubrikovaný, bolí nás to (njn, au).

Proč to zmiňuji? Někdy, když kouříte, vypadá to, jakoby jste si tento fakt neuvědomovali. Ale věřte mi, není citlivějšího místa na našem těle! Tak toho využívejte. Druhý důvod, proč se bavím o žaludu je honění. Holky, ženy, dívky, panny, vdovy penis NENÍ řadící páka. Ani vertikálně přepínací čudlík. Ani hustilka na kolo. Ani vodovodní pumpa. Ani ropná věž. Ani nosní sprej na rýmu. Ani přebíjení do brokovnice. Při honění není nutné zkoušet, jak rychle dokážete máchat rukou. Nejde ani o rychlost (jako… jde, ale ne zas tak moc), nejde ani rozsah pohybu. Ve skutečnosti stačí silný, setrvačný pohyb o délce nějakých dvou, tří centimetrů. Stačí chytnou dvěma prsty místo pod žaludem a pohybem nahorů a dolů přesouvat překožku (většinou). Nic víc.

Při této příležitosti chci poprosit Viktora, aby doplnil rady, jak hodit klukům 2.0.

3. Chyba: Po sexu chceme ležet

Nezvedat se, nechat všechny tekutiny ve stavu, v jakém byly a nic nedělat. Ležet, koukat, maximálně si povídat o blbostech. Chceme se užít tu chvíli po orgasmu… ničím nerušenou.

Za co bych mlátil je situace, kdy se holka zvedne a jde se třeba osprchovat. Nebo si jde obléct pyžamo. Proboha, proč? Vždyť ono fyzické „zašpinění“ je krásná, vzrušující a přirozená věc. Stejně tak vaše tělo, které chceme po následující minuty mít pouze pro sebe. Nechceme se s ním děit o nějakou zbytečnou látku.

A čím si šplhnout u Standy? Pokud někdy budete spát se mnou, mé srdce si získáte jednou jednoduchou věcí: když mi do postele po sexu přinesete vychlazenýho lahváče. Hmm… nedokážu si představit lepší after-orgasmus.

Tak, to by bylo všechno. Doufám, že tímto článkem nikoho neurazím (Viktora). Doufám, že další přispěvatelé mě informačně doplní (Viktor). A doufám, že každá holka po přečtení tohoto textu najde aspoň něco, v čem se může zlepšit a svět bude hned krásnější (Viktor).

(Traktor)

Štítky: , , , , ,

PS: Každý správný skaut je fanouškem Tvojí mamy na FaceBooku. Tos ani netušil, jak je Tvoje mama slavná, co?

29 komentářů k “Jak honit a kouřit – návod pro holky”

 1. Krystof:

  Hodne dobre :)

 2. Pan Kulička:

  Já bych věděl o ještě citlivějším místě než je žalud „(njn, au)“

 3. Blanch:

  :D :D :D

  Opravdu originální web s užitečnými radami :D

  Bude se hodit, ale jak to tak čtu, tak chyby nedělám asi v ničem.
  Hele, jsem dokonalá partie :D :D

 4. Don Kojot:

  Hele, jenom taková poznámka… Když už se něco rozhodnete publikovat na netu, přečtěte si to po sobě… Ty hrubky žáka s IQ zmrzlý makrely jsou tam neskutečně trapný ;-)

 5. HeWeR:

  @Don Kojot: Na to můžu odpovědět jen: http://www.youtube.com/watch?v=E7Q-R6jY5XU#t=34s

 6. DiNo:

  Piss, jako bys mi promlouval z duše, výborné, za jedna ! :-D na hrupky seru… :-)

 7. Hynek:

  tu masaz kouli si nechte pro sebe to je nejvetsi kec !!!

 8. Petr:

  Ježiš to je volovina :D ale dobrý :D

 9. HeWeR:

  @Hynek Tak jo. Tu masáž koulí se nechám jen pro tebe! A s nikým se nepodělím! Fakt!

 10. Týns:

  hm velice jsme se pobavily a samozřejmě i poučily =D děkujeme Ti =)

 11. Niagára:

  Mazeeec! :D

 12. Lůů:

  -28cm:D ukažte mi někoho kdo má délku 28cm :D

 13. radsi zadne:

  tohle nejak musim podstrcit mlade…akorat nwm jak to udelat aby nevedela ze to posilam ja:D:D

 14. Nicolas:

  Díky :D

 15. No fails!:

  Ha, koukám… Jsem bezchybná :D

 16. frnda neboli projeta kundicka:

  Dal bych si libit masaž hovězich koulí či kuřbu pana žaludka =)) =)) …pravě se cpu věnečkama a myslim přitom na svyho zrzatyho bobřika nechá si někdo libit přísavku klitorisu ?? mé pysky jsou momentálně zplihlé od nového vysavače tescoma s chutí =* =*hahaha mrdat šukatz jebat strš mi tam kokota zasuˇŇ ho tam !!!!!!!! mrdky fretrky štětky a HLAVNĚ MÉ ROZTAHANÉ PYSKY JSOU MOMENTÁLNĚ ZVLHČENÉ .. HEJ LIDI KDO DÁTE ANÁÁLEK ? =p =**

 17. Bee:

  Fakt dobrý Stando…chci tě poznat ;-)

 18. Iv:

  užitečné rady, určitě vyzkouším!

 19. Funthomas737:

  to je dobry konecne vim jak si vyhonit :-)

 20. Motherfucker18:

  Budu mastit koule dokud nezblednu

 21. Tomáš Mezlík:

  Konečně umím kouřit čůráky. Jo a co je to ten sex? Máma říkala že mi to ukáže ale pištěla tak že jsem utekl a zrudl. Chci vědět co to fakt je a beze srandy. Mám mezi nohama nějakej beďar doufám že je to v pořádku, ale máma to nemá tak se bojím :( . Občas z toho teče limonáda, ale moc mi nechutná. Prý nás se školou vezmou na exkurzi kde se vyrábí limonáda……. FUJ!!! Jo a žalud není citlivej jeden sem utrh ze stromu zmáčkl ho a nic neudělal. Je mi 11 ale nevím co je to masturbace asi to je něco jako menstruace. Jo a co jsou to ty menstruace? A masturbace? Máma prý jednou za měsíc masturbuje a kluci prý že večer menstruují. Nevím co to je ale prý jsou bílí jak hovado. A máma zas prý červená. Asi jí budu říkat semafor. Jo a okud někdo chodí do mentálního ústavu tak ho pozdravuju obzvlášť tebe Pepo :-) a smrdí ti prý žalud tak ho bejt tebou zahodím a jdu utrhnout kaštan ;) Tak čau lidi a ozvěte se tel.: co to je? Ulice: Já nejse m v ulici ale v domě tak čau lidi :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 22. Juj :P:

  uplně super děkuji za rady hned jsem chytrejsi :) a uz vim jak na to :) :O :*

 23. mam 20:

  Ahoj Luu 28 a tak maji hlavně cernosi a ja se e musim spokojit s 20 cm :(

 24. anonym:

  OOOOOOhhhh mám na to chut jako prase kluci podte mi ho tam strčit a já vám ho pořádně vykouřim a vyhonim ahh pořádně mě proprstěte!

 25. aneticka 16:

  je to volovina. Uz nekolikrat jsem ho klukovi honila a kourila, ale nic nerikal, ze by mu to bylo neprijemne. Naopak lepsi bylo kdyz on me lizal. Vykydal mi na ni trochu jogurtu a lizal. Bylo to strasne prijemny a delame to do dnes

 26. Anič Ká:

  Super, honila jsem klukovi a moc se mu to líbilo, a hulení chválil, určitě doporučím i kámoškám, a teď jdu prstit tak se tu mějte lidi .. Pokud má někdo zájem a vyprstil by mi tel. 778 224 673 Těším se na vás, pošlu kdyžtak fotku, hlavně rychlo, spěchá to :D..

  Anička – 23 let
  Bydliště – Brno,Slatina
  (dědina SMSkou)

  Doufám že se ozvete, miluju vás, čaute :*

 27. marianna kuruova:

  No tak to je fakt velka volovina uplna kravina blekk twl… Ale tase nekdo je takovejjj ze holka vikouri nb vyhoni no tak ji nic nerekne. Ale za zady ji bude pomlouvat…..

 28. michal:

  Musíte udělat návod pro holky na ejakulaci přes podráždění prostaty :D to je profi

Zanechat komentář