Čer 04 2010

Očima Standy: Kun(d)ov

Máme tady video z nově vzniklé rubriky „Standa, nezávislý pozorovatel™“. Co v něm uvidíte? Drama, lásku, rodinnou komedii, většinu autorů Tvojí mamy a hlavně… ale… nepředbíhejme.

Povšimněte si zejména rozdílné odolnosti vůči dešti: Vašek vs. Viktor. Z toho vědecká bejze tvojí mamy usuzuje, že Vašek je z cukru. Tomu však nekoresponduje fakt, že Vašek není ani náhodou sladký. Ne, není. Nechám otázku Vaškova složení budoucím generacím, protože věřím, že taková pičovina nemůže zůstat bez rozřešení.

Video je v některých částech velmi drastické, protože „přišlo varování na úřad“! Notypičo! O.o!!! A hlavně, Martínka to: „…říkala Viktorovi.“ A to už je teda fakt síla, kterou Kunov nepamatuje. Fakt, že se hrnou bouřky a příbalové deště raději ani nekomentuju. Možná by příště mohl Bůh, až zase nebude týden chcát, přiložit i příbalový letáček, abychom se stihli všas sbalit.

Balení se evidentně povedlo Zdenkovi, který dal buttsecks s Martínkou za 11 bodů (za 12, pozn. FM). Přemýšlím, jak k tomu mohlo dojít. Nesměle se domnívám, že se tak stalo ve chvíli, kdy Viktor odparkovával s Vaškem. Ostatně Vaškovo: „Dělej! Hoď ho sem! (…) Musíš ho zařadit! Okamžitě ho běž nastartovat!“, je značně vypovídající. Za kolik bodů to dal Viktor, nevím.

Video taky pěkně ukazuje servisní morálku našeho milého poskytovatele internetového připojení.

Servisák: „Jak to tam vypadá? Tady vypadla BTSka.“
Zákazník: „Tady nefunguje internet a byl bych rád, kdyby ho někdo…“
Servisák: „Hele, hej, poslouchej mě. Kurva, pičo, sem v Kunově.“
Zákazník: „A co s tím internetem?“
Servisák: „Sem v KUNOVĚ! Na zahrádkách!“
Zákazník: „Ale já to chci opravit!“
Servisák: „Tak si naser!“

Ale hlavně, a to je nejdůležitější, ser na gril.

Štítky: , , ,

PS: Každý správný skaut je fanouškem Tvojí mamy na FaceBooku. Tos ani netušil, jak je Tvoje mama slavná, co?

Zanechat komentář