Čer 24 2010

Breaking news: Tvoje mama zneužita!

Category: Ty internety,Ze životaHeWeR @ 16:08

Dne 24. 8. 2009 jsem v práci, v největším pracovním zápalu… pracoval jsem jako šroubek… tedy… při procházení fejsbuku zjistil, že tvoje mama byla zneužita.

Došlo tak bez souhlasu jakéhokoli přispěvatele. Tento jev nazýváme aktem zneužití ochranné známky, obchodního jména, dobrého jména, všeobecně známého jména a celkově si myslím, že se jedná o zneužití všech mam ve vašich obývácích, pokojích a kuchyních.

Nechám na zvážení každému z vás, zda se jednalo i o zneužití v koupelně – rozhodněte se podle svého gusta, chuti a nálady.

Zdeněk Gromnica, náš specialista pro styk s veřejností říká:

„Je to naprosto nepřípustné porušení našich ochraných a neochraných známek, patentů na rozum a celkově dobrého jména. Budeme u vyšších orgánů dožadovat, aby se zajistilo, že pachatel shoří v pekle.“

Stanislav O’Welky Ego Úchyl™ Trubka Uchopovatel Zdržovatel Faggot b. Mc.Dollar von Velký Machrov nad Čirou Nedoktnutelnou Dokonalostí Autobus Hruška říká:

„Fuj!“

Viktor na to říká to, že neříká nic.

Veškeré orgány tvojí mamy započnou v následujících dnech speciální právní řízení. Zvažujeme, zda podáme žalobu na známého pachatele za zneužití. Vypátrat tohoto vši… hm… všima… hm… vešema… hm… prostě… vypátrat tohoto zavšiveného anarchistu, zpropadeného zločince, moc moc zlého a špatného člověka bude snadné vzhledem k tomu, že je to jeden z fanoušků Tvojí mamy™.

Důkaz místo slibů:

tvojenadrzenamama

P.S.: Tvoje mama není vůbec nadržená. Tvoje mama má víc sexu jak Zdenek a Standa dohromady!

Štítky: ,

PS: Každý správný skaut je fanouškem Tvojí mamy na FaceBooku. Tos ani netušil, jak je Tvoje mama slavná, co?

2 komentářů k “Breaking news: Tvoje mama zneužita!”

  1. Elka:

    SKANDÁL!!!!!

Zanechat komentář