Led 23 2010

Zdeněk Tweetuje

Category: Stupidity,Ze životaClaimoar @ 18:42

Ono by se mohlo zdát, že tweety této bezesporu originalní a vůdčí postavy, která nicméně skromně stojí v pozadí celé Tvojí mamy a přenechává veškerou slávu Standovi a Viktorovi, jsou v podstatě obskurní  a nemají nic společného. Ovšem po dlouhém bádání se přispěvatel tohoto blogu, a nutno podotknout, že to je přispěvatel, kterému byly svěřovány v podstatě druhořadé úkoly, který je nedoceněn a hraje ani ne třetí housle, dobral pravdy. Po analýze Zdeňkových tweetů jsem zjistil, že tyhle tweety mají jednoho společného jmenovatele. A to Team Fortress 2. Pro ilustraci začnu některými Tweety z přelomu let 2009 a 2010:

tw1Celkem self explanatory, co myslíte? Leč po takto zřejmém odhalení se jeho Tweety začaly ubírat tajemnějším směrem.
_____

tw2Zde se zřejmě vyděsil toho, že mu wokno s TF2 (hraje ve Windowed) najednou něco překrylo. Následkem toho šel psát program blokující toto menu. Ale napřed musel poznat svého nepřítele.
_____

tweet3Po průzkumu hlubin UI v TF2.
_____

tw4Po dlouhé době hrál v týmu, který netvořili úplní retardi. Leč, jak vidno, jemu se nikdy nezavděčíte.
_____

tw5I ve zkouškovém si neodpustil starou dobrou TF2. V posloupnosti těchto příspěvků je patrno, že udělal formály, za poslední dva dny spal sedm hodin, asi 2 hodiny dělal zkoušku na formály a přibližně 24 hodin propařil. Data pocházejí z nedůvěryhodného zdroje.
_____

tw6Kecá. TF2.
_____

tw7Zatím poslední analyzovaný TF2Tweet v sobě ukrývá hořkost a výtku poté, co docela sám ukradl kufřík ve 2Forts, zatímco jeho teammati byli úplní dementi (jako obvykle).
_____

Není jisté, kdy se objeví další Tweety podobného ražení. Je však jisté, že i Standovy Tweety obsahují určité narážky na CCG, leč o tom si budeme povídat jindy.

// Edit (Victorius):


Štítky: , ,

PS: Každý správný skaut je fanouškem Tvojí mamy na FaceBooku. Tos ani netušil, jak je Tvoje mama slavná, co?

2 komentářů k “Zdeněk Tweetuje”

  1. Ronald McDonald:

    Vášék jé spáméér, Vášék je spááméér, rán rán růůůůů!

  2. Ronarudo:

    HMM! Kono hon mae ni Jondano.

Zanechat komentář