Led 22 2010

Napiš něco na Tvoji mamu

Category: Spam,Stupidity,Ze životaClaimoar @ 20:43

Každý si tím musíme projít. Ať chceme, nebo ne. Jedna věc je jistá. Víme, že se to od nás očekává a vždycky je tu jeden člověk, který nám to bude připomínat i ve chvílích, kdy čas nemáme či se zabýváme něčím jiným a důležitějším (masturbací, prohlížením /b/, psaním design dokumentů či chlastem a stravenkama).

Tímto člověkem je, kdo jiný, než FM. Když zjistil, že nedokážu pochopit syntaxi IF ve Visual Basicu, tak napsal:

ms

Hajzl. Ne, že by to bylo poprvé. Zkrátka se tímhle stylem ozve, když to nejmíň potřebuju. Klasika, chci dělat něco konstruktivního a tak, leč on vyskočí jako čertík z krabičky a napíše: Napiš něco na Tvoji mamu. Dle nálady pak přidá nějakého dementního smajlíka.

Dneska mě skutečně nasral, tak to tady píšu. Píšu o jeho způsobech otrokáře z amerického jihu, který žene černošské otroky do práce čtyřmi slovy místo biče. A vy nemáte to srdce ho zklamat, zradit, či mu jen odporovat. Když se ho zeptáte proč byste kurva měli něco na Tvoji mamu psát, odpověď je obskurní, popřípadě začne odbíhat od tématu postnutím nasraného smajlíka. A nebo smutného, vono záleží, jak to čtete. Zrovna dnes čtu zkurveného Hemingwaye a on s tím příjde. Dívám se na dementní video na YouTube a on místo toho, aby se zasmál, napíše  Napiš raději text na tvoji mamu (8.1.2010). I po shlédnutí Death Metal Rooster napsal: Napiš něco na tvoji mamu (12.1.2010). A to byl jen krátký výčet. Nechci se hrabat v historii a ani nechci probírat, kolikrát mě hnal, abych psal na Bubený.

Je to o inspiraci. Holt, to je mu jedno. I když žádnou nemáte, tak pište. A aby to ještě správně okořenil, tak to korunuje smajlíky typu >:/ či >:! , snad aby zdůraznil to, že si nedělá prdel a je srs. Takže já tu teď něco píšu. Aspoň budu mít na týden pokoj. Vůl.

PS: Každý správný skaut je fanouškem Tvojí mamy na FaceBooku. Tos ani netušil, jak je Tvoje mama slavná, co?

1 komentář k “Napiš něco na Tvoji mamu”

  1. FutureMillennium:

    A psaní na tvoji mamu není konstruktivní, co? >:!
    Takové výmluvy!

Zanechat komentář